pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 28 czerwca 2021
  • 3 lipca 2021
  • wyświetleń: 12292

[ZDJĘCIA] Pszczyńsko Laba - rodzinna biesiada na osiedlu Piastów

W sobotę przy ul. Dobrawy po raz kolejny zarządy czterech pszczyńskich osiedli (Piastów, Kolonia Jasna, Śródmieście i Siedlice) zaprosili mieszkańców Pszczyny i okolicznych miejscowości na Międzyosiedlową Biesiadę Rodzinną - Pszczyńsko Laba. Zobaczcie, jak bawili się w sobotę mieszkańcy naszego miasta. Najwięcej frajdy miały bajtle!

Pszczyńsko Laba - 03.07.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Wydarzenie rozpoczęło się w samo południe programem dla dzieci i młodzieży z widowiskowym świętem kolorów Holi, animacjami i obszerną strefą dmuchańców, a także koncertem pszczyńskiej grupy Churtownia.

Tegoroczna edycja odbywała się w iście góralskim stylu, dlatego w programie przewidziano atrakcje rodem z Podhala i Beskidów. W strefie gastronomicznej odwiedzający znaleźli tradycyjne oscypki z grilla, a o góralskie show zadbali Beskidzcy Zbóje. Na zakończenie Pszczyńskiej Laby zagrał zespół Bajeranty.

Przez cały czas trwania wydarzenia odbywały się konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie wsparły: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Zakład Zieleni.

pszczyńsko laba

ab, ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.