pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 4 września 2021
  • dzisiaj, 06:29
  • wyświetleń: 4764

Jankowice: V Rodzinny Bieg Charytatywny - utrudnienia w ruchu

25 września w Jankowicach, już po raz piąty pobiegniemy dla Zameczku - Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla dzieci niewidomych i niedowidzących w Rudołtowicach. Uczestnicy pomogą również Filipkowi Cholewie! Sprawdź, gdzie spodziewać się utrudnień w ruchu.

bieg zameczek


Bieg jest organizowany przez Zespół Szkolny-Przedszkolny w Jankowicach, LKS Znicz Jankowice oraz Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna".

Jak w ubiegłym roku, uczestnicy będą mieli możliwość wyboru z dwóch dystansów biegu - 5 km lub 10 km, chodziarze pomaszerują na dystansie 5 km, a dla dzieci szkolnych przygotowano trasę o długości 300 m oraz 2,7 km.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących "Zameczek" w Rudołtowicach oraz na leczenie Filipka Cholewy z Jankowic, chorego na SMA.

Podczas zapisów każdy uczestnik będzie miał możliwość zakupu cegiełek charytatywnych o nominałach 10, 20, 50, 100 oraz 200 zł.

Zapisy w serwisie dostartu.pl - kliknij w link.

Utrudnienia w ruchuW najbliższą sobotę na terenie Jankowic, Ćwiklic oraz Pszczyny zostanie przeprowadzony V Rodzinny Bieg Charytatywny Jankowice. Z tego powodu na czas biegu drogi wzdłuż trasy zostaną zamknięte. Ograniczenie ruchu odbywać się będzie w godzinach od 13:30-16:30 (w przybliżeniu). Po przebiegnięciu wszystkich zawodników ulice będą sukcesywnie otwierane.

Trasa biegów:Bieg na 2,7 km: (JANKOWICE) START: ZSP Jankowice ul. Kasztanowa do skrzyżowania z ul. Akacjową - ul. Akacjowa do skrzyżowania ulic Baziowa/Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice

Bieg na 5 km: (JANKOWICE): ZSP Jankowice ul. Kasztanowa do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z ul. Przyśniczą - ul. Przyśnicza do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg do skrzyżowania z ul. Wielo Droga - ul. Wielo Droga do skrzyżowania z ul. Złoty Kłos - ul. Złoty Kłos do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice

Bieg na 10 km: (JANKOWICE/ĆWIKLICE/PSZCZYNA): ZSP Jankowice ul. Kasztanowa (Jankowice) do skrzyżowania z ul. Złote Łany - ul. Złote Łany do skrzyżowania z ul. Zacisze - ul. Zacisze do skrzyżowania z ul. Grzybową - ul. Grzybowa do ul. Kombatantów - ul. Kombatantów do rurociąg - rurociąg - ul. Wielo Droga - ul. Józefa Pukowca do skrzyżowania z ul. Hallera - ul. Hallera - ul. Złote Łany do skrzyżowania z rurociąg - rurociąg z METĄ na boisku LKS Znicz Jankowice

Wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/806588796675167/?ref=newsfeed

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.